Magdalena Madiva Zalesińska

Jestem estetką, mamą prawie dorosłej córki, właścicielką uroczej kocicy, miłośniczką dekoracji wnętrz, fotografii, klimatycznych lokali i dobrego jedzenia. Uwielbiam wszystko co piękne, stylowe, nietuzinkowe i z charakterem. Cenię osoby z pasją, pozytywnym nastawieniem i kreatywnym podejściem do życia.

Z zawodu jestem projektantką ubioru, z pasji projektantką graficzną i ilustratorką. Mam za sobą doświadczenie kilkunastu lat pracy na stanowisku projektanta odzieży, z grafikami odzieżowymi, projektami tkanin, metek i haftów w portfolio.

Po kilkunastu latach pracy na etacie, w rozpoznawalnej polskiej firmie produkującej odzież dziecięcą, postanowiłam zmienić swoje życie i inaczej pokierować ścieżką zawodową. I tak, w 2015 roku, powołałam do życia własną pracownię projektową – MADIVA CREATIVE STUDIO.

ilustracja kobieta w kapeluszu

To tu, w MADIVA CREATIVE STUDIO, realizuję się i spełniam. Tu oddaję się projektom identyfikacji wizualnej, ilustracji oraz stron internetowych dla kobiet prowadzących, małe i średnie kreatywne biznesy, pomagając im zaistnieć z wymarzonym graficznym wizerunkiem w świadomości ich klientów.

Tu  rozwijam swoją markę dekoracji wnętrz, opartą na autorskich ilustracjach.

Odkąd postawiłam na niezależność, otoczenie, które kocham i zawodowe spełnienie, głowę mam permanentnie pełną pomysłów a obszar moich projektowych doświadczeń stale się powiększa.

Wierzę, że przede mną sporo wyzwań i interesujących realizacji. Może właśnie Twoje marzenie będzie ich częścią?

ODEZWIJ SIĘ, ZAPRASZAM !   ZRÓBMY RAZEM COŚ WYJĄTKOWEGO!

Doświadczenie

ponad 20 lat pracy projektowej
setki zadowolonych klientek
parę tysięcy projektów graficznych

Rekomendacje

Współpraca z MADIVA CREATIVE  to był strzał w dziesiątkę. Mnóstwo interesujących pomysłów, wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta, bardzo indywidualne podejście. Rezultat mnie zachwycił i oczarował swoją lekkością formy, elegancją i ponadczasowym przekazem. Polecam !

Monika Staniec

Architekt wnetrz

MADIVA stworzyła projekt mojej identyfikacji wizualnej. Jestem osobą niezwykle wymagającą i jak zawsze miałam obawy ale tutaj one całkowicie zostały rozwiane. Jestem zachwycona moim logo a wizytówki skradły moje serce. Dostałam dokładnie to, czego oczekiwałam. Klasa, wysublimowanie i styl nowojorski.

Marta Zoyka Michalik

Fotograf/stylista